Biz Kimiz?

Türkiye’de her geçen gün daha da büyüyen pizza sektöründe donuk ve hazır pizza ürünlerimizle tam 15 yıldır hizmet veriyoruz. Pizzada ezber bozan yüzde yüz yerli üretim ürünlerimizi daha fazla kişiye ulaştırmak için son teknoloji üretim tesimimiz, profesyonel ekibimiz, sürekli artan satış noktalarımız ve online sipariş verebileceğiniz internet sitelerimiz ile hız kesmeden büyümeye ve gelişmeye devam ediyoruz.

İlkelerimiz

  • Yerel ve küresel lezzetleri içeren pizzalarımızı ve yan ürünlerimizi özgün ve yüksek kalite ile müşterilerimize en hızlı şekilde ulaştırmak.
  • Müşterilerimize en hijyenik koşullarda üretilmiş ürünler sunmak.
  • Hizmetimizin Dünya’da kalite standardı haline gelmesini sağlamak.
  • Yaptığımız işlerle Türkiye ekonomisine yüksek katkıyı sağlamak.
  • Girişimcilik ruhu ve ortaklık kültürümüzle örnek oluşturmak.
  • Hizmetimizi sunarken, kendimizin ve çevremizin sürekli gelişimini sağlamak.
  • Çevreyi korumak ve korunmasını sağlamak.
  • En kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunmak.

Üretim Tesisimiz

Yenilenen üretim tesisimiz ile ürünlerimiz kalite ve hijyenden ödün vermeden üretiliyor…

Sertifikalarımız

Ürünlerimizin kalitesi aldığımız sertifikalar ile koruma altında…

Referanslarımız

Ürünlerimizi tercih eden kurumsal firmalardan bazıları…

Nasıl Hazırlanır?

Lezzeti ve kalitesi ile ezberleri bozan ürünlerimiz nasıl hazırlanır?

Nefis Hamur

Pizza keyfinin temelini oluşturan pizza hamuru bol proteinli ve E vitamini yüksek unların karışımıyla   yoğrularak hazırlanır. Hamurlarımızda doğal kaynak suyu kullanırız. Hamurlarımızın damak tadınıza uygun eşsiz lezzeti ise doğal mayalanma sürecinden gelir. Hamurlarımız hiçbir katkı maddesi içermeyerek lezzetini korur ve kıvamına gelince de taze olarak kullanılır.

Kaliteli ve Bol Malzeme

Enfes pizzalarımızda bol malzemeyi hemen fark edersiniz. Pizzalarımızda hiçbir koruyucu katkı maddesi içermeyen Pınar, Aytaç ve Ülker ürünleri kullanılır. Taze sebze ve baharatları bir araya getirerek, bu malzemelerin altını ve üzerini enfes mozerella peyniri ile kaplayarak harika lezzetler oluşturuyoruz.

Harika Pizza Sosu

Mevsiminde toplanmış harika domatesler, lezzetine doyum olmayan fesleğen ve özel çeşitli baharatlarla hazırlanmaktadır. Pizza sosumuzda da herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır.