HAKKIMIZDA BİLGİLERİMİZ

Girişimcilik    ruhu  ile hareket  eden  pizza, donuk pizza  ile de  ortaklık  kültürüne  örnek oluşturmayı hedefliyor.

Müşterilerine pizza keyfini yaşatmak isteyen özel ve devlet  üniversitesi  kantinleri, resmi daire kantinleri, askeri kurumlar,  catering  firmaları,  cafe,  fast   food ve restoran gibi toplu tüketime hitap eden firmalara cazip teklifler var.

Donuk pizzalar Türkiye’nin her yerine en kısa sürede gönderilecek.

"İyi ama donuk pizzaları nasıl pişireceğim?" diyorsanız, endişelenmeyin. Çünkü fırın da Joy Pizza'dan.

Yani donuk pizza ortaklığı yapanlara ücretsiz fırın hediye ediliyor. Bu fırınlarla donuk pizza 4 dakikada hazır hale geliyor.

Türkiye’de pizza sektörü her geçen gün büyüyor. Pizza keyfini müşterilerine en kısa sürede yaşatmak için en kolay ve hızlı yol ise donuk pizza.

Joy Pizza, donuk pizza ve hazır pizzada öncü ve önde olmak için yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Eyüp’teki fabrikasında başlayan donuk pizza efsanesi dalga dalga yayılıyor.

Joy Pizza, kalitesi ve güvencesi ile üretilen hazır pizzalar şimdi Türkiye’nin her noktasına taşınıyor. Dev bir lojistik hizmetiyle pazar ağını genişletere,k Türkiye’nin her ilinde donuk pizzanın adresi olmaya aday.

"Yüzde yüz pizza"  ve  "yüzde yüz müşteri  memnuniyeti" ile  yola  çıkan  firma,  donuk  pizzaları   kaliteden  ve hijyenden ödün vermeden  üretiyor.  Her  şeyde  olduğu   gibi   pizzada da en önemli unsur, hamuru. Bu yüzden donuk   pizzaların   hamuru bol protein, yüksek E vitaminli un ile yüzde yüz kaynak suyundan hazırlanıyor. Lezzet merdivenin ikinci  basamağında  ise  malzemeler var. Önce insan sağlığı diyen Joy Pizza, donuk pizzalarda en kaliteli ürünleri ülkemizde isim yapmış en büyük tedarikçilerden temin ediyor.

Ve pizzanın olmazsa olması pizza sosu. Donuk pizzalar sosu mevsiminde toplanmış domates, fesleğen ve çeşitli özel baharatlarla hazırlanmaktadır.

Her katında ayrı bir tatla harmanlanan donuk pizzalar çeşit açısından da oldukça zengin. Her damak tadına hitap eden bu lezzet, Türkiye çapında pizza severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.
Fabrikasyon usulü taze yapılan pizza kalitesinde üretilen donuk pizzalar pişmeye hazır halde. Yani ustalık ve imalat istemeyen, fire vermeden satış imkanı sağlıyor.

Sektörde ipi göğüslemeyi hedefleyen Joy Pizza Genel Müdürü Alpaslan Şişman, kalite ilkelerinden taviz vermeden büyümeye devam etiklerini pizzalarının yıllardır aşina olduğumuz donuk pizzalarldan çok farklı olduğunu, kendilerinin pizzada ezberi bozduğunu özel formüllerle muhteşem bir lezzet yakaladıklarını belirtti.

-18 de aylarca mahafaza edildikten sonra pişirme aşamasına gelince ise ilk günkü tazeliğini koruduğunu belirten Şişman, diğer donuk pizzalardan bu alanda da bir adım önde olduğunu belirtti. Türkiye’de donuk pizza ve hazır pizza dendiği zaman akla ilk Joy Pizza'nın gelmesi için çalıştıklarını belirterek; "Misyonumuz insanların yaşam kalitesini artıracak hijyenik lezzetli süratli ve uygun fiyatlı güler yüzlü servis ile sunmaktadır." dedi.

İlkelerimiz
ü  Yerel ve küresel lezzetleri içeren pizzalarımızı ve yan ürünlerimizi özgün ve yüksek kalite ile müşterilerimize en kısa zamanda sunmak.
ü  Müşterilerimize en hijyenik koşullarda hizmet etmek.
ü  Hizmetimizin Dünya’da kalite standardı haline gelmesini sağlamak.
ü  Yaptığımız işlerle Türkiye ekonomisine yüksek katkıyı sağlamak.
ü  Girişimcilik ruhu ve ortaklık kültürümüzle örnek oluşturmak.
ü  Hizmetimizi sunarken, bizim ve çevremizin sürekli gelişimini sağlamak.
ü  Çevreyi korumak ve korunmasını sağlamak.
ü  Kaliteyi uygun fiyata vermek.
 
 
 

Anasayfa  I  Kurumsal  I  Ürünlerimiz  I  Franchising  I  Sırrımız  I  İletişim  I  Haberler  I  E-Mail

 

Copyright 2011 © Joy Pizza   Her hakkı saklıdır.